Vážený návštěvníku jestliže vyhledáváte v Turecku či v Istanbulu zvláštního detektiva pak se nacházíte na správné adrese. Od společnosti Zabata obdržíte důveryhodné služby s výsledkem.Naši detektivové jsou poctiví, důvěryhodní, zkušení a diskrétní. Ústředí detektivní kanceláře Zabata se nachází v Istanbulu. Kromě Istanbulu máme zvláštní detektivy v krajích Antalya, Aydın, Ankara, Gaziantep, Bursa, Rize, İzmir, Samsun, Muğla. Kromě krajů kde máme kanceláře podáváme služby ve všech ostatních krajích Turecka a v blízkých státech Středního východu. Naši detektivové jsou bývalí vojáci či policisté a jsou velice důvěryhodní.
Detektivy vysíláme firmám a osobám v Evropě a celém světě které si společnost Zabata chtějí najmout. Naši detektivové jsou držitelé zvláštního pasu a nemají tedy problém s vízovými procedurami.

Turecko, Zabata Detektivní kancelář
Detektivní služby které podáváme,
· Výzkum značky a patentu výrobku
· Vyšetřování zajatců a výkupného
· Předsnatkové prošetřování
· Prošetřování podvodných záležitostí
· Prošetřování regulátoruů napětí po Turecku
· Prošetřování a obecná analýza společností v Turecku
· Prošetřování vražed
· Vyhledávání ztracených osob
· Zkoumání místa činu
· Prošetřování odcizených věcí
· Proštřování pozemků a nemovitostí
· Proštřování důchodového stavu
· Prošetřování pojistných podvodů
· Prošetřování podvodů
· Prošetřování osob
· Prošetřování majetku
· Vyhledávání štěnice (Elektronické)
· Bankovní účty
Zvláštní Detektiv Turecko,
Zvláštní Detektiv İstanbul,

Firmy v Analysis Trend Turecko metody

26 provincií, 15 nad konečným spotřebitelům chování vybraných odvětvích, každý měsíc, soukromých výzkumných prováděny 2000 individuální spotřebitele designu. Metoda trend, Retail and Corporate Banking, GSM, Automotive, zdraví, zboží dlouhodobé spotřeby, technologie a další linie podnikání, v krátké, konstantní výkon hospodářské soutěže v odvětvích, jako je velmi jednoduché v trendu, který lze snadno upravit do různých odvětví, pokud o to požádá.
Metoda výsledky trend průzkumu vykazují řadu dalších vlastní segmentační výzkum rozdílného bodu.
“Methpod trend segmentace” je mnohem jednodušší se společnostmi schopny porozumět svým zákazníkům, přizpůsobené chování segmentace analýzy lze sledovat a provádět.
Segment s unikátní pohled na sociální třídy spotřebitelů METHODtrend naše výzkumné zprávy byly analyzovány s SES skupina nabízí různé možnosti pro zákazníky v různých segmentech trhu a koncentrace trhu může vidět místa.
Vybrané průmyslu, věrnost zákazníků, pohyby na trhu, a spokojenost zákazníků, a preference kritéria pro detekci a analýzu, stejně jako umístění modelů a aplikované výzkumy METHODtrend segmentaci zobrazí detailní výzkumného záměru.
Pomocí odvětví probraná v dlouhodobých predikčních metod a strategií pro středně a dlouhodobé projekce nabízí možnost.
Cross-sektorová analýza metoda zjišťování zařízení trend sdílené jsou také analyzovány, je jednou z největších výhod metody trend’in.
Metoda protrhl nad projektem “Kolik vašeho života dobrý” Sdílíme analýzu této otázky.
Při pohledu na výsledky, zda segmentu tabulky, které se jeví jako zajímavé.
Generální manažer / vedoucí manažeři mají vysokou úroveň spokojenosti. Generální ředitel a senior manažeři ve druhé v polovině manažery je rozdíl 12%. Jedním ze zajímavých výsledků studie a kvalifikované pracovníky z obvyklého pracoviště dle podmínek jejich příjmů a sociálního postavení vlastníků a odborných pracovníků jsou šťastnější navzdory tomu, že nižší standardy.
Základní model a plný model Method zákazníkům trend výzkumu pomoci s analýzou dvou různých odvětví. Téměř všechny analyzovány týmem zvláštních zpráv jako hlavní cíl levné na výrobu sektorově specifické strategie.

Pojistný podvod Podezření, výzkum

Na 01.05.2012, pojišťovací společnost s názvem nás ze Spojených států. A zákazníci podezření pojistného podvodu v provincii Aydin a prohlásil, že má být velmi vysoká mld.. Tato pojišťovna, vyrobené v Turecku řekl, že chce, aby prošetřila, zda je to pravda, výdajů na zdravotnictví.

Finanční rozměr podnikání jsme podepsali smlouvu s detektivem pojišťovny American. Pak, detektiv v obvinění z tohoto výzkumu v podnikání za úkol Aydin. Vyšetřovatel, začal zkoumat výše uvedené soukromé nemocnice. Faktury zkoumali, zda jsou nemocniční záznamy pacientů vyšetřených v té době, lékař zkoumal záznamy diagnostiku tohoto onemocnění je učil a životního prostředí nemocnic a porovnání výše terapie byla zpochybňována.

Jako výsledek vyšetřování pacienta léčeného v této nemocnici je opravdu faktura vyšli být pravda.

Soukromý detektiv

 

Máte pohřešované dítě?
Máte pohřešovaného příbuzného?
Koupíte moji společnost?
Koupíte nemovitost a bojíte se, že vás někdo podvede?
Chystáte se koupit vozidlo a bojíte se, že vás někdo podvede?
Bojíte se, že by vaše dítě bylo zapojeno do trestné činnosti?
Necítíte se v bezpečí?
Naše detektivní společnost je vám k dispozici 24/7.
Sloužíme v Istanbulu, Ankaře, Bodrumu, Muğle, Alanyi, Antalyi, Burse, Edirne, Erzurumu, Karsu a všech dalších provinciích.

Jsou vaše firemní údaje odcizeny? Provádí se ve společnosti nějaká nepravidelná práce? Zajímalo by mě, jestli je ve vaší společnosti špión konkurenta?
Odpovědi na všechny tyto otázky najdete v nás. Profesionální soukromí detektivové naší společnosti budou pracovat na zodpovězení vašich otázek.